Портфоліо
Попередній
Наступний

Світлодіодний дисплей з біжучою стрічкою зазвичай використовується в офісах, конференц-залах, музеях, спортзалах, барах, вітринах магазинів, будівлях. Дисплей підтримує ультра-довгу роздільну здатність, адаптується до кутових, зігнутих або 360 ° інсталяцій.

Наш світлодіодний дисплей може працювати з наддовгою інформацією і динамічною прокруткою в реальному часі, такі як новини, акції, погода і інша інформація в реальному часі, а також реклама, анімація, картинки, ідентифікація вікон, LOGO, повідомлення, час, температура, зворотній відлік і так далі.

Основні властивості:

Підтримка надвисокої роздільної здатності. Адаптація до загнутих на 360 ° установок . Підтримка багатоколірних і повнокольорових RGB, багатомовних зображень, графіки, анімації і тому подібне. Приголомшливий ефект плавного руху вліво-управо. Висока надійність і довготривала стабільність завдяки використанню високоякісних світлодіодів і джерела живлення. Простота використання: гнучкий список відтворення за розкладом; дозволяє розділити екран на декілька вікон для програмування окремо; Захист від світлового забруднення: зовнішні продукти мають автоматичну, тимчасову і інші методи регулювання яскравості для економії енергії і зменшення світлового забруднення.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Яка ціна Вашої роботи?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00